Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

2018. március

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK! -március

hbnjhbn

 

Kazinczy szépkiejtési verseny

 I. helyezett Hevesi Georgina 6. a

Mellár Mátyás 7. a

felkészítők: Homoki Ferencné ;Selmeczki-Galambosi Éva

Városi szavalóverseny: 

Sziránszki Csenge 4. a 

felkészítő:SoósnéNyámádi Brigitta

Kézilabda diákolimpia I. helyezés területi vegyes csapat

Mellár Mátyás 7. a

Dániel Márton 5. b,

Nyevrikel Bence 8. a

Somogyi Márk 8. a

felkészítő: Kanczler Nándor

Rajzpályázat-gyümölcsprogram:

Tóth Elizabet 6. b

felkészítő: Borbás Zoltán

(Hétmérföldes megyei fordulón 26-án továbbjutók csapat/i és felkészítő/i eredményket kérjük hétfőn!)

a tovább

Simonyi helyesírási verseny megyei fordulója

III. helyezett Majoros Gergő 5. a 

felkészítő: Homoki Ferencné

Pangea matematika I. forduló:

Shaffer Csenge Lili 3. b- Molnár Judit

Tunner Máté 4. a- Vanyó Miklósné

Majoros Gergely 5. a- Darkó László

Hevesi Georgina 6. a -Ácsné Patkó Erzsébet

Ösküi népdaléneklési verseny

 

 

II. helyezett Juhász Adél Mária 5. a

III. helyezett Bognár Nikolett 6. a

felkészítő: Kutenicsné I. Viktória

 

Mezei futóverseny-Diákolimpia Pétfürdő

 

1.helyezés: II. korcsoportos fiú csapat- Hegedűs András, Kluitenberg Alex, Papp Bendegúz. Csácsi Péter, Havasi Kornél

1, helyezés: II. korcsoport fiú egyéni- Hegedűs András

2., helyezés: III. korcsoportos fiú csapat - Bíró Patrik, Dániel Márton, Ványi Szilárd, Ványi Viktor, Bagi Balázs

2, helyezés: III. korcsoport lány egyéni: Harai Noémi

3, helyezés: III. korcsoportos lány csapat- Harai Noémi, Szalai Patrícia, Hevesi Georgina , Juhász Adél, Nyulasi Eszter

 3, helyezés III. korcsoport fiú egyéni- Bíró Patrik

3, helyezés IV. korcsoportos fiú csapat-Széplaki Szabolcs, Teiter Ádám, Pandúr Bálint, Cseszneki Áron

4, helyezés: III. korcsoport fiú egyéni -Kluitenberg Alex

 

Vizek védelmével kapcsolatos pályázat

megyei 2. helyezett

Kecse Gréta 8. b

felkészítő: Szalóné Bakos Judit

A SPORT LEGYEN A TIÉD-ÉREMESŐ-asztalitenisz

Móró Fruzsina 1. b  ( arany érem)

Nagy Tamás Benjámin 1. b ( ezüst érem)

Kővári Zsófia 1. b ( bronz érem)

Kővári Panna 2. b ( bronz érem)

Janászek Viktor 1. b ( bronz érem)

Kila Armand 1. b ( bronz érem)

 

 

 

Kistérségi angol szépkiejtési verseny
3. helyezés – Ámán Szabolcs Máté 7.b
felkészítő: Fülöp Veronika
1.helyezés – Tóth Alexa 8.a
felkészítő: Babatiné Tóth Zsuzsanna

Tavaszi „nyuszi futó” verseny
1.helyezés – Csupecz Viola 2.a

Hétmérföldes mesevetélkedő:

 

4. fordulóig jutott csapataink:

 

3.a csapatnév: Mesetarisznya
Hegedüs Petra
Szendi Marcell
Halasi Zsombor
Rózsa Réka
felkészítő nevelő:Badicz Istvánné

 

4.acsapatnév: Könyvmanók
Kis Flórián
Molnár Ádám
Tunner Máté
Szalai Patrik
felkészítő nevelő: Soósné Nyámádi Brigitta