Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

2018. május

ertghjiopAKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK! - május

 

 

 

  • Inotai mesevetélkedő I. helyezés

Seprűvitézek

Wágner Luca 2. b
Szécsi Luca Anna 3. b
Feige Erik Szilárd 3. b
Demeter Zoltán 4. b
Pór Nimród 4. b

Felkészítő: Csernákné Csősz Dóra

Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteményének "Múzsák Hollywoodban" pályázata

Senki 2.0 csapat 8.a

Bóka Blanka,
Halasi Fruzsina,
Málik Antónia,
Takács Anna,
Tóth Flóra Fanni

Csapó 1.0 csapat

Ámán Szabolcs 7. b,
Harai Noémi 5.a
Horváth Luca 5.a
Juhász Adél Mária 5.a
Majoros Gergely 5. a osztályos tanulók

felkészítő: Czirákyné Kiss Edit

 

  • Labdarúgó diákolimpia- VárpalotaIII. korcsoportos csapat

aranyérmes csapat tagjai:

Almsteier Nándor 5.a (kapus),
Vizi Áron 5.b (kapus),
Bagi Balázs 5.a,
Ványi Szilárd 5.a,
Ványi Viktor 5.a,
Dániel Márton 5.b,
Bíró Patrik 6.a,
Huszár Gergő 6.b,
Sutka István 6.b

felkészítő: Kanczler Nándor

 Atlétika Diákolimpia I. korcsoport 1. helyezés

Forgács Olivér 3.a
Szabó Noel Dorián 1.a
Nagy Tamás Benjámin 1.b
Kila Armand 1.b
Csóka Balázs Tamás 2.a
Forgács Konrád 2.a
Az egyéni összetett versenyben Forgács Olivér a 2. helyezést érte el.

felkészítő: Gubiczáné Nagyistók Erika

Atlétika Diákolimpia II. korcsoport 2. helyezés

Papp Bendegúz 3.a
Gavallér Ábel 4.b
Hegedüs András 5.b
Kluitenberg Alex 5.a
Vágner Máté 5.a
Vágner Milán 5.a
Az egyéni összetett versenyben Vágner Milán 3. helyezést érte el.

felkészítő: Simon László

TASNER Anyanyelvi verseny

1. osztály:

1. hely: Csepin Réka 1. b

felkészítő: Gubiczáné Nagyistók Erika

2. osztály:

1. hely: Bognár Bence - felk.: Takács Mária

2. hely: Kőműves Luca 2. b

felkészítő: Lipcseiné Csiki Csilla

3. osztály:

2. hely: Szendi Marcell 3. a

6. hely: Rózsa Réka 3. a

felkészítő: Badicz Istvánné

4. osztály:

2. hely: Dóra Korina 4. a

felkészítő: Soósné Nyámádi Brigitta

6. hely: Ács Kinga 4. b

felkészítő: Csernákné Csősz Dóra

 TASNER Sudoku verseny:

 1. osztály:

1. hely: Majoros Bálint 1. a

felkészítő: Szigetiné Kiszely Katalin

2. hely: Székely Boglárka 1. b

felkészítő: Gubiczáné Nagyistók Erika

2. osztály:

3. hely: Bognár Bence 2.a

felkészítő: Lóránt Klára

3. osztály:

5. hely: Szendi Marcell 3. a

felkészítő: Simon László

4. osztály:

2. hely: Boda Bence 4. a

felkészítő: Vanyó Miklósné, Lipcseiné Csiki Csilla

Tasner felső tagozatos matematika verseny

Majoros Gergely 5.a III. helyezésével.

felkészítő: Darkó László

A Tasner Angol Tanulmányi Verseny

Horváth Balázs 8. a I. helyezett

Láng-Miticzky Tamás 6. a III. helyezett

Felkészítő: Selmeczki-Galambosi Éva-Pálné Kocsis Veronika

Atlétika Diákolimpia

I. helyezés.      Bíró Patrik 6. a - 600m futás

                         Szalai Patrícia 6. a - magasugrás

II. helyezés:    Harai Noémi 5. a - 600m futás

                         Harai Noémi 5. a– magasugrás

III. helyezés: Harai Noémi 5. a – 60m futás

                         Tánczos Nikoletta 6. a – távolugrás

                         Tánczos Nikoletta 6. a– súlylökés

                         Cseszneki Áron 8. a– magasugrás

                        Mellár Mátyás 7. a– súlylökés

Felkészítő nevelők: Szalóné Bakos Judit, Darkó László és Kanczler Nándor

Környezetvédelmi vetélkedő IV. helyezés

Ress Bendegúz 7.a

Mellár Mátyás 7. a

Almsteier Márton 7. a

Felkészítők: Szalóné Bakos Judit-Babatiné Tóth Zsuzsanna

Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói pályázat megyei

Különdíj- Kis Flórián Roland 4.a

Felkészítő: Vanyó Miklósné

Várkertis matematika verseny

III. helyezés Ujvári Teodor 4.b

Felkészítő: Csernákné Csősz Dóra

Várkerti, magyar

Tunner Máté 4. a I. helyezés

Pór Nimród 4. b II. helyezés

Felkészítő: Soósné Nyámádi Brigitta, Csernákné Csősz Dóra

Kenguru matematika verseny

Tetzl Balázs 2.b

Felkészítő: Lipcseiné Csiki Csilla           

Majoros Gergely 5.a                      

Felkészítő: Darkó László  

Tunner Máté 4.a     

Felkészítő: Vanyó Miklósné, Lipcseiné Csiki Csilla   

Rózsa Réka  3.a     

Felkészítő: Simon László, Lipcseiné Csiki Csilla        

Somogyi Márk 8.a              

Felkészítő: Darkó László  

Hevesi Georgina 6.a         

Felkészítő: Ácsné Patkó Erzsébet          

Ujvári Teodor 4. b   

Felkészítő: Csernákné Csősz Dóra       

Mellár Mátyás 7. a              

Felkészítő: Ácsné Patkó Erzsébet          

Város-és Faluvédők Szövetsége „Gyerekek az épített és természeti környezet védelméért” pályázat

Mellár Mátyás 7.a I. helyezett

Tánczos Nikoletta 7. a I. helyezett

Pintér Laura 7. a I. helyezett

Magyar Boglárka 7. a I. helyezett

KÜLÖNDÍJASOK

Almsteier Márton 7. a

Bierbauer Aurél 7. a

Ress Bendegúz 7. a

Gubicza Milán 7. a

Szalkai Huba 7. a

Tunner Csenge 7. a

Juhász Adél Mária 5. a

Felkészítő: Szalóné Bakos Judit