Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

BÁN ALADÁR NAPI VERSENYEK DÍJAZOTTJAI - május

ghzuiopő 

 

 

 

 

 

Ø  Bán Aladár napi kiállítás-és könyvtárhasználati verseny

5-6. évfolyam

HELYEZÉS

NÉV

OSZTÁLY

1.

Juhász Adél Mária

5. a

1.

Szili Dávid

5. a

2.

Horváth Luca

5. a

3.

Csörgő Laura

5. a

 

7-8. évfolyam

HELYEZÉS

NÉV

OSZTÁLY

1.

Kovács Krisztián

8. a

2.

Málik Antónia

8. a

3.

Horváth Vivien

8. a

 

 

Ø Online természettudományos vetélkedő

 

5. évfolyam

 

1.     Juhász Adél    5.a 

2.     Papp Ferdinánd 5. a

3.     Szálinger Zalán 5. a

 

6. évfolyam

 

1.     Soós Csaba 6. a

2.     Józan Zsuzsanna 6. b

3.     Heidrich Adrián 6. b

 

7. évfolyam

 

1.     Gubicza Milán 7. a

2.     Ámán Szabolcs 7. b

3.     Viniczai Máté 7. b

 

Ø Helyesírási verseny

 

5. évf.

 

  I.  Majoros Gergely            5.a

 II. Gombai  Bálint                5.b

III.  Kanicsár Áron                5.a

 

6.évf.

 

I. Sallai Dzsenifer                6.a

II. Szigeti Anna                    6.a

III. Hevesi Georgina            6.a

 

7.évf.

 

I. Tánczos Nikoletta            7.a

II. Farkas Lili                       7.b

III. Heider Zorka                  7.a

 

8.évf.

 

I. Ötvös Gréta                     8.a

II .Kecse Gréta                    8.b

III. Bognár Csenge              8.a  


 

 

Ø Angol nyelvhasználati verseny

5. évfolyam

1.     Majoros Gergely 5. a

2.     Kanicsár Áron 5. a

3.     Almsteier Nándor 5. a

6. évfolyam

            1.Láng-Miticzky Tamás 6. a

            2. Szigeti Anna 6. a

            3. Nyitribusz Roland 6. b

7. évfolyam

1.     Ress Bendegúz 7. a

2.     Bierbauer Aurél 7. a

3.     Csácsi Kristóf 7.b

8. évfolyam

1.     Horváth Balázs 8. a

2.     Tóth Alexa 8. a

3.     Nyevrikel Bence 8.a

 

Ø  Első évfolyam számolási verseny

1.     Gazsó Izabella 1. b

2.     Csepin Réka 1. b

3.     Selmeczki Áron 1. b

 

Ø  Első osztályos szépírási verseny

1.     Dóra Léna 1. a

2.     Láng-Miticzky Panna 1. a

3.      Móró Fruzsina 1. b

 

 

Ø  Számolási verseny 2. évfolyam

 

1.     Bognár Bence 2. a

2.     Bódis Csenge 2.b

3.     Wángner Luca 2. b

 

Ø  Helyesírási verseny 2. évfolyam

1.     Kőműves Luca 2. b

2.     Tetzl Balázs 2. b

3.     Bognár Bence 2. a

 

Ø Számolási verseny 3. évfolyam

1.     Szabó Zsanett 3. b

2.     Halasi Zsombor 3. a

3.     Shäfer Csenge Lilla 3. b

 

Ø Helyesírási verseny 3. évfolyam

1.   Rózsa Réka 3. a

2.   Szendi Marcell 3. a

3.   Szabó Zsanett 3. b

 

Ø Számolási verseny 4. évfolyam

1.                       Pór Nimród 4. b

2.                       Demeter Zoltán 4. b

3.                       Sándor Noel 4. a

 

Ø Helyesírási verseny 4. évfolyam

1.     Demeter Zoltán 4. b

2.     Ujvári Teodor 4. b

3.     Pór Nimród 4. b

 

Ø 30 év 30 érv rajzpályázat

1–2 osztályos tanulók


1. Sólyom Noel 2.a
2.Éliás Viktória 1.a
3.Gazsó
Izabella 1.b

3–4 osztályos tanulók


1. Mészáros Noémi 3.b
2. Schäfer Csenge 3.b
3. Rózsa Réka 3.a

  Felsős rajzpályázat

5–6 osztályos tanulók

1. Berki Zsófia Lujza 5.b
2. Hevesi Georgina 6.a
3. Felnagy Nóra 5.a

 

Ø 30 év - 30 érv videoblog pályázat eredményei

1.     Halasi Fruzsina - Tóth Fanni 8.a

2.     Bognár Csenge - Málik Antónia - Kövesi Réka 8.a

3.     Horváth Vivien 8.a

 

Ø  Alsós fogalmazás író pályázat

 

1.     Rózsa Réka 3. a

2.     Hajtó Mercédesz 3. a

3.     Tunner Máté 4. a - Shäfer Csenge Lilla 3. b

 

Ø  Versíró pályázat felső tagozat

5-6. évfolyam

1.     Tóth Elizabet Jázmin 6. b

2.     Hevesi Georgina 6. a

3.     Juhász Adél Mária 5. a- Veres Máté 5. b

7-8. évfolyam

1.     Somogyi Márk 8. a

2.     Tánczos Nikoletta 7. a

3.     Almsteier Márton 7. a - Mellár Mátyás 7. a

 

Ø A Magyar Egyiptomi Baráti Társaság A Királyfi és a Sors háromfordulós országos bábpályázata

 

1.     helyezést ért el a könyvbarát szakkör Hét Hathor csapata.

A csapat tagjai:

Bognár Csenge,

Bóka Blanka,

 Halasi Fruzsina,

Málik Antónia,

Takács Anna 8. a osztályos tanulók,

Ámán Szabolcs 7. b;

 Harai Noémi,

 Horváth Luca,

Juhász Adél Mária,

Majoros Gergő,

Nyulasi Eszter,

Papp Ferdinánd,

Sebők Dávid,

Tornyos Zoé 5. a osztályos tanulók voltak.

Felkészítőjük: Czirákyné Kiss Edit

 

Ø  PSZC Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma 2018. Gengland (Gigafacts About England) elnevezésű országismereti verseny

 

3.helyezett Almsteier Márton 7. a

Felkészítője: Selmeczki-Galambosi Éva