Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

Akikre büszkék vagyunk 2018. december

vghjkl

Nyirádi Erzsébet királyné olvasópályázat
1. helyezés
Kummer Eszter 2.a
Felkészítő: Mellárné Mikolics Judit

Iparis informatikai verseny általános iskolásoknak
1. helyezés
Gubicza Milán 8. a
Csácsi Kristóf 8. a
Felkészítő: Koska János

Asztalitenisz körzeti diákolimpia –Várpalota
I-II. korcsoportos fiú egyéni „A” kategória
helyezés: Tetzl Balázs – felkészítő edző:Garai Piroska
I-II korcsoportos leány egyéni „ A” kategória
helyezés: Kőműves Luca- felkészítő edző: Garai Piroska
I-II korcsoportos fiú egyéni „B” kategória
1.helyezés: Csácsi Péter
2. helyezés: Ujvári Teodor
3. helyezés: Surányi Márton
I-II korcsoportos fiú csapat
helyezés: Bán Aladár Általános Iskola
( Csácsi Péter, Ujvári Teodor és Surányi Márton)
III-IV korcsoportos fiú egyéni „ B” kategória
3. helyezés: Bierbauer Aurél
III-IV korcsoportos lány egyéni „B” kategória
1. helyezés: Juhász Adél
2. helyezés: Szalai Patrícia
3. helyezés: Pintér Laura
III-IV korcsoportos lány csapat
1. helyezés: Bán Aladár Általános Iskola „A” csapat
( Harai Noémi, Juhász Adél, Szalai Patrícia )
2. helyezés: Bán Aladár Általános Iskola „B” csapat
( Pintér Laura, Sudik Fanni, Tánczos Nikoletta )
III-IV korcsoportos fiú csapat
1.helyezés: Bán Aladár Általános Iskola
(Bagi Balázs, Bierbauer Aurél, Gubicza Milán)
Felkészítő: Kanczler Nándor

A Simonyi helyesírási verseny iskolai fordulója

5. évfolyam 1. hely Tunner Máté 5.a
2. hely Ács Kinga 5.b
3. hely Sándor Noel 5.a
Felkészítők: Homoki Ferencné -Antalné Palotás Ildikó
6. évfolyam 1. hely Majoros Gergő 6.a
2. hely Almsteier Nándor 6.a
3. hely Gombai Bálint 6.b
Felkészítők: Homoki Ferencné-Selmeczki-Galambosi Éva

7. évfolyam 1. hely Szigeti Anna 7.a
2. hely Sallai Dzsenifer 7.a
3. hely Málik Dóra 7.a
Felkészítő: Homoki Ferencné

8. évfolyam Havasi Alina 8.a
Felkészítő: Selmeczki-Galambosi Éva

Az iskolai Kazinczy szépkiejtési verseny

5-6.évfolyam

I. hely Sashalmi Laura 6.b
II. hely Juhász Adél Mária 6.a
III. hely Sándor Noel 5.a
III. hely Ujvári Teodor 5.b / megosztott 3.helyezés/
Felkészítők: Selmeczki-Galambosi Éva-Homoki Ferencné-Antalné Palotás Ildikó

7-8. évfolyam

I. hely Pintér Laura Kata 8.a
II. hely Rotter Dávid 7.a
III. hely Nyitribusz Roland 7.b
Felkészítők: Antalné P. Ildikó, Homoki Ferencné, Selmeczki-Galambosi Éva

Különdíj: Ámán Szabolcs 8.b
Felkészítő: Antalné Palotás Ildikó

Asztalitenisz diákolimpia megyei forduló:
1. helyezés: I-II korcsoportos fiú egyéni „A” kategória. Tetzl Balázs
I-II korcsoportos fiú csapat: ( Csácsi Péter, Surányi Marton, Újvári Teodor )
2. helyezés: I-II korcsoportos lány egyéni „A” kategória: Kőműves Luca
I-II. korcsoportos fiú egyéni „B” kategória: Csácsi Péter
III-IV. korcsoportos lány egyéni: Szalai Patrícia
III-IV. korcsoportos lány csapat: ( Harai Nőémi, Juhász Adél, Szalai Patrícia )
3. helyezés: I-II korcsoportos fiú egyéni „B” kategória: Újvári Teodor
Felkészítők: Garai Piroska-Kanczler Nándor

Angol nyelvi verseny továbbjutói

7.a: Láng-Miticzky Tamás, Tollas Magor (felkészítő: Pálné Kocsis Veronika)
8.a: Szabó Loretta, Bierbauer Aurél, Csácsi Kristóf (felkészítő: Selmeczki-Galambosi Éva)
Ress Bendegúz (felkészítő: Pálné Kocsis Veronika)
8.b: Ámán Szabolcs (Fülöp Veronika)

A Magyar Egyiptomi Baráti Társaság "A hajótörött története" című rajzpályázata

Senki2.0 csapata 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Horváth Luca és Nyulasi Eszter 6. a osztályos tanulók.
Felkészítő: Czirákyné Kiss Edit