Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

Környezetismereti-Természetvédelmi vetélkedő a Föld napja alkalmából

bhjklé

 A Föld napja ebben az évben húsvét hétfőre esett. Így előző héten tartották az alsósok számára a versenyt. Sokrétű, mindenre kiterjedő, játékos és komoly feladatok váltották egymást. A gyerekek vidáman és lelkesen dolgoztak.

Iskolánk csapatának neve: A Föld megmentői, akik II. helyezést értek el.
 
 
Csapatunk tagjai:
Schafer Csenge,
Hegedüs Petra,
Sólyom Noel.
 
Felkészítőjük Marika néni, a felkészítésben segítségére voltak: Simon Laci bácsi, Molnár Judit néni és Lóránt Klára kollégák. A gyerekek személyes ajándékaiknak nagyon örültek. Helyezett csapatként még  nyertek az iskolánknak egy tálca virágot a Rotter Kertészet jóvoltából. Köszönjük a szervezést, lebonyolítást!