Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

Köszönet!

0050 éves iskolánk jubileumi rendezvénysorozatának utolsó eseménye, a Bántól a várig teljesítménytúra május 29-én sikeresen lezajlott.
Köszönet alsó tagozatos diákjainknak, akik szinte teljes létszámban részt vettek a túrán, szüleiknek, akik befizették ill. elküldték a nevezési díjat, sőt néhányan csatlakoztak is hozzánk! Köszönet alsós tanítóinknak, akik elkísérték és terelgették tanulóikat, példát mutatva nekik kitartásból! Köszönet azon felsős kollégáknak, akik a nevezési díj befizetésével szintén hozzájárultak céljaink megvalósításához!
Végül nagy-nagy köszönet Bősz Imrének, a Zöld Bakancs Természetvédelmi és Természetjáró Egyesület vezetőjének, túránk társrendezőjének, aki a befolyt nevezési díj jelentős részét, 40000 forintot felajánlott harmadikosaink szeptemberi erdei iskolájának támogatására! KÖSZÖNJÜK!!!