Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek A „Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj”

A „Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj”

faOktóber 13-án a Magyar Tudományos Akadémia dísztermében került sor a „Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíjasok” köszöntésére. Az idei évben  a  díjazottak között ott volt  ifj. Forgács Attila, iskolánk 7. a osztályos tanulója is.

Az ünnepségen beszédet mondott Balogh Zoltán az Emberi Erőforrások minisztere, majd maguk az ünnepeltek adtak műsort.  A komolyzenei koncert, és irodalmi előadás mellett nagyon érdekes beszámolót hallgathattak az ott lévők a „Robottervezés” témakörében.  

Ezt követően Novák Katalin Család- Ifjúság- és Nemzetközi Ügyekért felelős Államtitkár átadta minden meghívottnak az emléklapot. Az ünnepség zárásaként egy fogadás keretében lehetőség nyílt az ismerkedésre, tapasztalatcserére.

Gratulálunk a fiatal tehetségnek, aki a sakk területén elért kiváló eredményeivel sok örömet szerzett már eddig is, és remélhetőleg ez után is szüleinek, családjának, tanárainak, öregbítve ezzel is iskolánk jó hírét! Büszkék vagyunk rá!

fa2