Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek Arany-emlékév a Bán Aladár Általános Iskolában

Arany-emlékév a Bán Aladár Általános Iskolában

000

A mai napon zártuk le iskolánkban az Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából meghirdetett emlékév második állomását.

A "Jártam a jelenben, éltem a jövőben" című Arany János életéről és pályájáról szóló vándorkiállításunkat egy hónap leforgása alatt közel félezer tanuló látogatta meg, járta végig, az iskolánk könyvtárpedagógusa által összeállított feladatlapokkal búvárkodva.

A 282 kitöltött feladatlap kiértékelését követően ma 27 tanuló, 10 osztály és 8 közreműködő pedagógus kolléga vehetett át az eredményes kincskeresésért emléklapot és tárgyjutalmat.
Örömünkre szolgál, hogy városunkból több iskolai csoport is bejelentkezett kiállításunk megtekintésére, és éltek a feladatlapok által nyújtott kincskeresés lehetőségével is. Köszönjük a Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola, a Rákóczi Telepi Tagiskolánk, a péti Horváth István Általános Iskola, az Inotai Tagiskola diákjainak és pedagógusainak a látogatását!

0001