Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2017. november

A közelmúltban sok szép eredményt értek el diákjaink, mind iskolai, mind városi, kistérségi versenyeken.


Az iskola vezetősége és nevelőtestülete úgy döntött, hogy havonta egy alkalommal az iskolai közösség előtt is kiemeljük azokat a tanulóinkat és felkészítőinket, akik iskolánk hírnevét öregbítik elért eredményeikkel.


A november hónapban kiemelkedő eredményeket elért tanulóink és felkészítő pedagógusaik


SLT Asztalitenisz Kupa- Veszrém

III. helyezett csapatversenyben:

Kőműves Luca, Wágner Luca, Práger Noémi, Cseh Tamás, Bódis Csenge a 2. b osztályból


II. helyezett egyéni versenyben:

Kőműves Luca 2. b


Felkészítő pedagógus:

Molnárné Nátrán Piroska


Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia

Egyéni:

I-II. kcs.  fiú „B” kategória

1. Szalai Patrik 4.a   

2. Wágner Máté 5.a  

3.Csácsi Péter 3.a

3. Wágner Milán 5.a

III.-IV.   lány  „B” kategória

1.Szalai Patrícia 6.a

           2.Pintér Laura 7.a

           3. Harai Noémi 5. a

           4. Juhász  Adél 5. a

           6. Sudik Fanni 7. a

               fiú

5. Bierbauer Aurél  7.a

7.Gubicza Milán 7.a                                                      

Csapat:

I.-II. kcs Fiú                                        

I. Bán Aladár Ált. Isk. Várpalota

III.-IV. kcs. Lány                                              

I. Bán Aladár Ált. Iskola „A” csapat Várpalota

Szalai Patricia, Harai Noémi, Juhász Adél

II. Bán Aladár Ált. Iskola „B” csapat Várpalota   

Pintér Laura, Tánczos Nikolett, Sudik Fanni

III.-IV. kcs Fiú                       

II. Bán Aladár Ált. Iskola Várpalota

Bierbauer Aurél 7.a, Gubicza Milán 7.a, Munkácsi Áron 7.b

Felkészítő pedagógus:

Kanczler Nándor

 

Közüzemi Kft. által meghirdetett: "Legszebb élményem a jégpályán" című pályázat:

II. helyezett: Oszkó Maja Mia 3. b osztály

Felkészítő pedagógus:

Molnár Judit  

III. helyezett: Hajtó Mercédesz 3. a osztály

Felkészítő pedagógus:

Simon László

 

A Vezető Informatikusok Szövetsége és az Egyiptomi Baráti Társaság "A királyfi és a sors" rajzpályázata

I. helyezést ért el:

Harai Noémi, Horváth Luca Juhász Adél 5. a osztályos tanulókból álló csapat

Felkészítő pedagógus:

Czirákyné Kiss Edit

 

Városi és Kistérségi mesemondó verseny

1-2. évfolyamos tanulók kategóriában

I. helyezett:

Keszler Angelika 1. a osztályos tanuló

Felkészítő pedagógus:

Mellárné Mikolics Judit