Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek Óriási siker a Pangea Matematika Versenyen

Óriási siker a Pangea Matematika Versenyen

Pangea Matematika Verseny 2018Óriási siker a Pangea Matematika Versenyen. Ugyan még az eredmények nincsenek meg, de tudjuk, hogy iskolánk 48 tanulója biztosan nyert. Jelesre vizsgáztak lelkesedésből és szorgalomból. Örülünk, és büszkék vagyunk arra, hogy ilyen nagy számban lehet mozgósítani tanulóinkat matematika versenyre.

A versenyt a budapesti Orchidea International School szervezi évről évre a 3.-10. évfolyamos tanulók számára. A részvétel ingyenes, az első fordulót minden iskola maga rendezheti meg, csak a megoldásokat tartalmazó kódlapokat kell az iskola címére visszaküldeni.

A gyerekek először tájékoztatót hallgattak meg a legfontosabb tudnivalókról, elfoglalták a helyeiket, majd következett 45 perc megfeszített munka.

 

Köszönöm szépen a gyerekek lelkesedését, és munkáját!

Köszönöm szépen a kollégáim segítségét a szervezésben, és a felkészítést!

Köszönöm szépen Daruság Lászlóné, Vali néni fényképeit és segítségét a lebonyolításban!

 

A versenyzők névsora itt olvasható!

Az érdeklődők a feladatsorokat itt találják!

3. évf.;

4. évf.;

5. évf.;

6. évf.;

7. évf.

8. évf.;

9. évf.;

10. évf.

A versenyen készült képek itt láthatók!