Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek Mesevetélkedő

Mesevetélkedő

wsfsdgfA 7 mérföldes országos mesevetélkedő IV. fordulóján vett részt iskolánk két alsós csapata az Eötvös Károly Megyei Könyvtárban, Veszprémben. Immáron tíz mese volt az alapja a nem könnyű feladatoknak. Csapataink derekasan helyt álltak.

 

A március 26-án megrendezett 4.fordulóra előzetesen elkészített meseillusztrációval érkeztünk.

 

A 2 órán át tartó "küzdelem" után végül lecsúsztunk a továbbjutásról, de hatalmas elismerés illeti tanulóinkat a kitartásukért és felkészülésükért, hiszen a verseny ezen pontján már 10 mesét kellett tudniuk.

 

 

Gratulálunk a csapatoknak, felkészítő tanítóknak!

 

Mesetarisznya (3.a osztály csapata):

Halasi Zsombor, Hegedüs Petra, Rózsa Réka, Szendi Marcell

Póttag: Csácsi Péter

Felkészítő tanító: Badicz Istvánné

 

Könyvmanó (4.a osztály csapata):

Kis Flórián, Molnár Ádám, Szalai Patrik, Tunner Máté

Felkészítő tanító: Soósné Nyámádi Brigitta