Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap

Adatvédelmi irányelveink 20180525

1.) A Bán Aladár Általános Iskola honlapján (http://banaladar.hu) nem lehet regisztrálni az internetes böngészés során (frontend). Nem gyűjtjük össze a látogatóink személyes adatait.

2.) A Bán Aladár Általános Iskola honlapján cikket írók nevét és e-mail címét tároljuk egy adatbázisban (backend). Ezekhez a felhasználókhoz nem kapcsolódik további partneradat. Felhasználói adatait töröltetheti ilyen tartalmú, webmester’kukac’banaladar.hu címre küldött e-maillel.

3.) A Bán Aladár Általános Iskola honlapja az Ön számítógépére sütiket (cookie) helyezhet el. Ezeket a sütiket kizárólag a látogatottsági statisztikák előállításához használjuk fel. Nem folytatunk célzott reklámtevékenységet, az összegyűjtött adatokat harmadik félnek nem adjuk át. A sütik fogadását a böngészőjének beállításai között tilthatja le.

4.) A Bán Aladár Általános Iskola Facebook oldalt is üzemeltet (http://facebook.com/banaladar.hu). A Facebook által gyűjtött adatokat az iskolánk közvetlenül nem hasznosítja. A Facebook csak a látogatási adatokat osztja meg az oldal adminisztrátorával. Minden más kérdésben a Facebook adatkezelési irányelve a mérvadó. Köszönjük látogatóinknak lájkokat, a megosztásokat és a követést.

5.) A Bán Aladár Általános Iskola minden tanulója és munkatársa rendelkezhet egy internetes fiókkal. A fiók szoftver és hardvere környezetét a Google biztosítja. A napi adminisztrátori feladatokat helyben látjuk el.

  • Új felhasználói fiók létrehozása
  • Elfelejtett jelszavak visszaállítása
  • Használaton kívüli fiókok törlése
  • Jogosultságok beállítása

Munkánk során különös figyelemmel vagyunk az általunk kezelt fiókok biztonságára. Fontos, hogy tanulóink csak a számukra megengedett korhatáros szolgáltatásokat vehessék igénybe iskolai fiókjukkal. Minden más kérdésben a Google adatkezelési irányelve a mérvadó.