Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek Bán Aladár napi természettudományos vetélkedő

Bán Aladár napi természettudományos vetélkedő

A Bán Aladár emlékévhez kapcsolódó programsorozat részeként 2018. május 17-21. között iskolánk minden felsős tanulója összemérhette tudását fizika, kémia, matematika és űrkutatás témában.

Családbarát formát találtunk ki a verseny lebonyolításához. A feladatokat tartalmazó linket az iskolánk honlapján és facebook oldalán tettük közzé. A megoldásokhoz minden segítséget igénybe lehetett venni. Segíthetett anyu, apu, nagytesó és az Internet is. Így születhettek hibátlan megoldások is. Az eredményeket a Bán Aladár napi ünnepélyes eredményhirdetésen hozzuk nyilvánosságra.