Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK Friss hírek Ipari Technikum informatika versenyének eredménye

Ipari Technikum informatika versenyének eredménye

Kellemes "előkarácsonyi" meglepetésben volt része a Bán Aladár Általános Iskola informatika szakköröseinek, akiknek Winchester United nevű csapata holtversenyben ELSŐ HELY-en végzett az Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum által szervezett informatika versenyen.

Mivel a csapat az első két forduló feladatait 100%-ra teljesítette, így igen előkelő helyről várhatták a folytatást iskolánk tanulói. Az utolsó tanítási napon derült ki, hogy az eredetileg 3 fordulósra tervezett vetélkedő harmadik felvonása a járványhelyzet miatt elmarad, ezért az első két forduló eredményét vették figyelembe a szervezők a végelszámoláskor.
Így a 2018. évi I. hely és a 2019. évi különdíj után ismét a "legaranyosabb" trófeát sikerült elhódítania iskolánk tanulóinak.

A csapat tagjai (a képen balról jobbra): 
Papp Ferdinánd
Kanicsár Áron
Kluitenberg Alex
Ballér Gábor

Felkészítő tanár: Koska János