Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap HÍREK
Hírek

a 2010/2011. tanév rendje

A nevelési-oktatási  intézményekben  a munkát  a  tanév,  ezen  belül  a  szorgalmi  idő, tanítási év keretei között kell megszervezni. 


A 2010/2011. tanévben a szorgalmi idő első tanítási napja 2010. szeptember 1. (szerda) és utolsó tanítási napja 2011. június 15. (szerda). A tanítási napok száma  -  ha  e  rendelet  másképp  nem  rendelkezik  -  száznyolcvanhárom  nap.  A nappali oktatás munkarendje szerint működő középiskolában és szakiskolában a tanítási napok száma száznyolcvankettő nap.

Bővebben...
 

A TÁBORT TÁMOGATTÁK:


NÉMETH ÁRPÁD, VÁRPALOTA POLGÁRMESTERE
VÁRPALOTA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

Frakk Várpalota és Környéke Állatvédő Egyesület

Családsegítő szolgálat - Korcsmár-Polt Éva
BON-BON üzlet - Béndekné

Bakony Harcikiképző Központ -Várpalota

Rendőrkapitányság -Várpalota
Szindbád Kulturális és Szolgáltató Kht.
Nádasdladányi Kastélymúzeum

MAJORNÉ KISS ZSUZSANNA, BALATONFŰZFŐ POLGÁRMESTERE
Magyar Laura, Zsebe Viktória – ÁNTSZ, Veszprém

Védőnői szolgálat – Várpalota
Együtt az egészségért Természetgyógyász Egyesület - Várpalota

Városszépítő és Védő Egyesület
Egészséges Palotáért Egyesület
JAM - Junior Achievement Magyarország Oktatási és Vállalkozásszervezési
Alapítvány –
Lengyel Boglárka
Bakonyi Poroszkáló Túra Klub
Táltos Tanítványok Klubja
Zúgó Nyilak Történelmi Íjász Egyesület
Égikapunyitó Dobkör
MINIMAX BOLT

Tűzoltóság - Pétfürdő
Drágán Sándor - Magyar Postagalamb Sportszövetség - Várpalota

 

Tábori történetek VI.

A Nyári Szabadidős Tábor hatodik hetének krónikája

2010. aug 2. – aug 6.

 

Hétfőn a mozilátogatás után délután egy kis kézműveskedés következett: készültek üvegfestések, gyöngyállatkák, makramék, szőttesek és papírmassé tálkák.

 

Egyesek még a nyelvükkel is segítettek. Papírmassé tálkák és állatkák.

Bővebben...
 

Tábori történetek V.

A Nyári Szabadidős Tábor ötödik hetének krónikája

2010. július 26. – július 30.

 

Hétfőn a mozilátogatás után igazi sportos délután következett: rajzverseny, sorversenyek.

A kis művészek megörökítik tábori élményeiket

Bővebben...
 

Tábori történetek IV.

A Nyári Szabadidős Tábor negyedik hetének krónikája

2010. július 19. – július 23.

 

A negyedik héten új táborvezető vette át az irányítást: Mekotáné Marton Andrea. Ez a hetünk a „Védelem” jegyében zajlott, a testi-lelki egészség, értékeink, hazánk védelme egyaránt.

Hétfőn a mozi után  Korcsmár-Polt Éva (Családsegítő szolgálat) játékokon keresztül vezetett rá bennünket arra, hogyan kezelhetjük a mindennapok konfliktusait, hogyan győzhetjük le az agressziót, a türelmetlenséget, az el nem fogadást.

Korcsmár-Polt Éva magyarázza a feladatokat.

Bővebben...
 

Nyílt órák rendje

Az alábbi nyílt órákra várjuk az érdeklődő szülőket:

Február 27-én

1. óra

1.b osztály

magyar

Lengyelné Horváth Tünde

1. óra

2.a osztály

testnevelés

dr. Juhász Attiláné

1. óra

2.b osztály

matematika

Hanák Gyuláné

2. óra

2.a osztály

matematika

dr. Juhász Attiláné

2. óra

2.b osztály

magyar

Hanák Gyuláné

3. óra

2.b osztály

testnevelés

Hanák Gyuláné

Február 28-án

1. óra

4.c osztály

magyar

Takács Mária

1. óra

4.a osztály

ének

Lóránt Klára

1. óra

2.a osztály

matematika

dr. Juhász Attiláné

2. óra

4.b osztály

magyar

Lipcseiné Csiki Csilla

2. óra

4.c osztály

testnevelés

Takács Mária

2. óra

4.a osztály

néptánc-báb

Molnár Judit. - Lóránt Klára.

2. óra

1.b osztály

matematika

Gubiczáné Nagyistók. Erika

3. óra

2.a osztály

természetismeret

dr. Juhász Attiláné

3. óra

4.b osztály

környezetismeret

Lipcseiné Csiki Csilla

7. óra

1.a osztály

matematika

Simon László

8. óra

1.a osztály

magyar

Badicz Istvánné

Február 29-én

1. óra

1.a osztály

magyar

Badicz Istvánné

1. óra

2.a osztály

magyar

Vanyó Miklósné

1. óra

3.a osztály

testnevelés

Gubiczáné Nagyistók. Erika

1. óra

3.b osztály

magyar

Molnárné Nátrán Piroska

1. óra

4.c osztály

magyar

Takács Mária

2. óra

1.a osztály

matematika

Simon László

2. óra

2.a osztály

magyar

Vanyó Miklósné

2. óra

3.a osztály

ének-furulya

Mellárné Mikolics Judit

2. óra

3.b osztály

matematika

Szigetiné Kiszely Katalin

Március 1-jén

1. óra

4.b osztály

matematika

Lipcseiné Csiki Csilla

 

Kérjük az érdeklődőket, hogy órakezdés előtt legalább 5 perccel foglalják el helyüket az osztályteremben!

 

ÓRAKEZDÉS:
1.   óra       8:00
2.   óra:      8:55
3.   óra:      9:50
7.   óra:     13:55
8.   óra:     14:50

 


36. oldal / 36