Bán Aladár Általános Iskola Várpalota

i ♥ bánali

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Ballagás 2016

Tisztelt Szülők! Kedves Hozzátartozók! Kedves elballagott nyolcadikos diákjaink!
 
Sajnos az időjárás nem kedvezett az idei ballagási ünnepségünknek, így azt kénytelenek voltunk az épületbe, osztálytermekbe szorulva megtartani az iskolarádión keresztül közvetítve az ünnepi megemlékező műsort.
 
Mivel a termek befogadóképessége jelentősen korlátozott, ezért a folyosón tartózkodó hozzátartozók  volt ahol nem hallották az iskolai hangosból közvetített műsort.
 
Ballagási összeállításunkkal szeretnénk kézzelfoghatóvá tenni, hogy ez az alkalom nagyon fontos hagyományként él iskolánkban, és méltó megünneplése még a zord körülmények ellenére is kiemelt célunk volt!
 
Természetesen ahogyan lenni szokott, az ünnepi műsor végére kiderült az idő így a lufikat már az udvaron tudták szélnek ereszteni tanulóink! Fogadják, fogadjátok sok szeretettel ballagási összeállításunkat!